В с. Мошни урочисто та святково зустрічали свято Маланки та Святого Василя

Теги:
В с. Мошни урочисто та святково зустрічали свято Маланки та Святого ВасиляСвятий Василь – додасть нам сил!

Дай же Вам,Боже, в році Новому,
Щедрого хліба, Вам на столі.
Щастя рясного, здоровя міцного,
Хай всміхнеться доля з неба і землі!!!


Кожен з нас урочисто та святково зустрічає свято Маланки і Святого Василя. В ці дні звідусіль лунають щедрівки у виконанні і дорослих, і дітей. В яскравих костюмах, що притаманні нашому селу, з «Вифлиємською» зіркою по селу ходять ватаги щедрувальників, приходять не лише в організації села, але й в домівки простих жителів , де їх завжди весело зустрічають. Адже по народному повірю ,якщо в хаті колядували,щедрували та засівали,то цілий рік в хаті та її мешканців не буде переводитись Достаток та Добро.

В цьому році за ініціативи та підтримки сільського голови с. Мошни Шкарбути Богдана Вікторовича на радість односельчан в центрі села Мошни була поставлена велика красива ялинка «головна ялинка с.Мошни», яка була з любов’ю прикрашена іграшками виготовленими власноруч діточками дитячого закладу «Лісова казка» та учнями Мошнівської ЗОШ 1-3 ст.

Саме біля неї і проходили гуляння жителів села в ніч на Новий рік та Різдво Христове.А в день Святого Василя, або як кажуть люди,на Старий Новий рік , саме в центрі села біля нашої Ялинки,Народний аматорський хор «Мошногори» та Народний фольклорний аматорський колектив «Молодички молодії» влаштували для односельців та гостей села цікавий виступ, який перейшов у сільське масове гуляння. Щедрівки ,колядки , просто веселі запальні пісні співали всі , як говорять « від старого й до малого», а потім не зважаючи на погоду навіть танцювали. Для майбутніх поколінь зробили спільне фото на згадку.

Красиві побажання , жарти, сміх та звичайно наша пісня підняли настрій та додали наснаги та піднесеності духу всім хто долучився до святкування дня Маланки та Святого Василя.

Хай родиться в полі і жито й пшениця,
Хай хліб-сіль будуть у вашій світлиці.
Щоб Ви в своїм домі всі були здорові,
І щоби було у вас усього доволі!
І в Вас і в Нас хай буде гаразд!
Щоб Ви і Ми - щасливі були!


Січень 2016рік.
Автори: Раїса Полатайко та Леся Гаврилюкскачать dle 10.4фильмы бесплатно
25-01-2016, 16:53. Переглядів: (2243). Коментарів: (0)
В с. Мошни урочисто та святково зустрічали свято Маланки та Святого ВасиляВ с. Мошни урочисто та святково зустрічали свято Маланки та Святого ВасиляВ с. Мошни урочисто та святково зустрічали свято Маланки та Святого ВасиляВ с. Мошни урочисто та святково зустрічали свято Маланки та Святого ВасиляВ с. Мошни урочисто та святково зустрічали свято Маланки та Святого ВасиляВ с. Мошни урочисто та святково зустрічали свято Маланки та Святого ВасиляВ с. Мошни урочисто та святково зустрічали свято Маланки та Святого ВасиляВ с. Мошни урочисто та святково зустрічали свято Маланки та Святого ВасиляВ с. Мошни урочисто та святково зустрічали свято Маланки та Святого ВасиляВ с. Мошни урочисто та святково зустрічали свято Маланки та Святого ВасиляВ с. Мошни урочисто та святково зустрічали свято Маланки та Святого Василя

Комментарі


Схожі новини