В с. Мошни вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Теги: учасники Чорнобиля, Чорнобильська АЕС, мошни, новини мошни, шкарбута богдан, учасники ЧАЕС
В с. Мошни вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕСВ с. Мошни вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС14 грудня в Україні за Указом Президентом України від 10.11.2006 року відзначається «День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС». Саме в цей день 1986 року на ЧАЕС було завершено спорудження захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком, що, по суті, було першою серйозною та важливою перемогою над зловісним атомом, який вирвався з-під контролю людини після квітневого вибуху.

Все більше проходить часу з дня Чорнобильської катастрофи. Багато років минуло з того моменту, як чорнобильський вибух сколихнув всю нашу планету. На долю нашого народу випало складне випробування.

Одразу після аварії почалося зведення бетонного могильника - саркофагу, котрий забезпечує зберігання радіоактивних відходів.

Учасникам тих трагічних подій вдалося зробити неможливе - в рекордні терміни закрити зруйнований четвертий блок бетонним коконом і зупинити подальше розповзання радіоактивного зараження.

Так заведено в усьому світі, що під час великої біди й смертельної небезпеки на передній край боротьби стають самі сміливі. Ліквідатори до кінця виконали свій громадянський обов’язок, проявивши при цьому мужність та героїзм.

Серед них були й наші односельчани.

Цього року, виконати почесну місію вшанування памяті героїчного подвигу ліквідаторів аварії на ЧАЕС разом із нашими ліквідаторами-земляками взяв на себе Мошнівський сільський голова – Богдан Вікторович.

Вшановуючи їх пам'ять живими квітами Богдан Вікторович сказав ,

-«…Героями не народжуються, ними стають. Сказати про всі подвиги ліквідаторів в боротьбі з Чорнобильською бідою неможливо. Якби не вони, то не було б і нас. Тому, наш святий обов’язок – берегти пам’ять про загиблих та допомагати живим...».

В свою чергу наші земляки, ветерани -ліквідатори згадали тих жителів с. Мошни –ліквідаторів аварії на ЧАЕС, яких з ними вже немає та разом із сільським головою вшанували їх подвиг, їхню пам'ять хвилиною мовчання та «тостом без дзвону тостових склянок».скачать dle 10.4фильмы бесплатно
23-12-2015, 11:17. Переглядів: (1944). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини