Погода: Мошни C Графік роботи: Пн-Чт: 8.00 - 17.15, Пт: 8.00 - 16.00 (Обідня перерва: 13.00 - 14.00)
Головне / Фотоновини / Новини освіти 17 гру 2015 19:46

"Майстерня сільських ініціатив".

"Майстерня сільських ініціатив".З 12 по 16 грудня в місті Чигирин відбувся другий семінар "Майстерні сільських ініціатив". Поміж двадцятки найактивніших представників сільської молоді Черкаської області були і молоді активісти з Мошен - учні 9 класу Мошнівської ЗОШ І-ІІІ ст.ст. Володимир Устименко, Анатолій Іванюк та Едуард Руденко.

"Майстерня сільских ініціатив" - програма неформальної громадянської освіти молоді.

ЦІЛІ програми:
- розвиток сільського публічного простору;
- створення мотивуючого середовища для молоді, яка прагне реалізуватися локально;
- сприяння залучення молодих людей до діяльності громадських молодіжних і дитячих організацій на селі;
- підтримка молодіжних ініціатив, що спрямовані на соціальний, культурний, освітній розвиток села;
- розширення мережі нових форм навчання для сільської молоді (через проведення семінарів, майстер-класів, самоорганізованих гуртків);
- сприяння розвитку волонтерства на селі.

“Майстерня сільських ініціатив” представляє собою навчальний цикл, який складається з трьох семінарів та фази реалізаціїї ініціатив.

Усі семінари проводяться в неформальний спосіб, з використанням інтерактивних ігор, креативних методик та практичних зайнять. З учасниками займаються кваліфіковані тренери Колегіуму ім. Теодора Гойса та коопераційних програм.

⏩Перший семінар - вступний - має назву “Майстерня Ідей”. Під час цього семінару учасники мають змогу обговорити суспільно-важливі теми та розвинути свої ідеї.
⏩Другий семінар - проектний - називається Майстерня Дій. На цьому семінарі учасники за підтримкою тренерів та експертів розробляють свої плани щодо реалізації ідей. Працюють над критеріями успіху, пошуком ресурсів, принципами командотворення, управлінням часом і т.п.
⏩Третій семінар - заключний - Майстерня Досвіду. Де учасники мають змогу оцінити свій навчальний процес, проаналізувати свої слабкі та сильні сторони і пропрацювати плани на майбутнє та презентувати свої ініціативи громадськості.

Між другим і третім семінаром триває одна з найважливіших фаз - фаза реалізації ініціатив. На цьому етапі учасники за підтримкою програмних та локальних менторів втілюють у життя свої плани.

Протягом п'яти днів під керівництвом досвідчених тренерів молоді активісти в теорії та на практиці навчилися розробляти та реалізовувати неприбуткові соціальні ініціативи, спрямовані на вирішення локальних проблем сільської громади.

З проектами молодих активістів нашого села ознайомимо читатів найближчі дні.
молодь мошни
"Майстерня сільських ініціатив"."Майстерня сільських ініціатив"."Майстерня сільських ініціатив"."Майстерня сільських ініціатив"."Майстерня сільських ініціатив"."Майстерня сільських ініціатив"."Майстерня сільських ініціатив".
Наверх