Музей Тараса Шевченка

Теги:
Музей Тараса ШевченкаМузей Тараса Шевченка Мошнах - наймолодший музей Кобзаря. Його відкрили 6 січня 2014. Відкриття приурочили одночасно до двох ювілеїв: 60-річчя Черкаської області та 200-річчя Тараса Шевченка.

Теперішній музей - це колишній заїжджий двір Нагановского в селі Мошни, де Тарас Шевченко жив кілька днів після звільнення з-під арешту в червні 1859, під час свого третього (і останнього) подорожі по Україні.

Від заїжджого двору зберігся житловий будинок, де і розмістилася основна експозиція музею. У 2013 році, перед відкриттям музею, в будинку було проведено капітальний ремонт, перекрито дах, підлити бетонний фундамент. Але всі стіни, пороги, перекриття та піч з лежанкою залишилися оригінальними. Збережена і планування будинку. У кімнатах виставлена ​​оригінальні меблі XIX століття, домашнє начиння, вишиті рушники, ікони. Усі будівлі на подвір'ї колишнього заїжджого двору відтворені за описами і малюнками.
 
Адреса: вул. Шевченка, 14
Телефон: +380472372091
Режим роботи: 10: 00-18: 00, вих.- Пн, вт
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
8-06-2015, 09:09. Переглядів: (2083). Коментарів: (0)
 Музей Тараса ШевченкаМузей Тараса ШевченкаМузей Тараса ШевченкаМузей Тараса ШевченкаМузей Тараса ШевченкаМузей Тараса ШевченкаМузей Тараса ШевченкаМузей Тараса ШевченкаМузей Тараса ШевченкаМузей Тараса ШевченкаМузей Тараса ШевченкаМузей Тараса ШевченкаМузей Тараса ШевченкаМузей Тараса ШевченкаМузей Тараса ШевченкаМузей Тараса Шевченка
 
 

Комментарі


Схожі новини