Територією Черкаського району пройшов "Всесвітній біг заради гармонії"

Теги:
Територією Черкаського району пройшов "Всесвітній біг заради гармонії"12 червня Черкаський район зустрічав учасників Міжнародної естафети «Всесвітній біг заради гармонії».

Легкоатлети з усієї України стартували в Києві 5 червня. Факел з вогнем вони пронесли вже Чернігівською та Полтавською областями. 12 червня бігунів зустріла Черкащина. У Черкасах легкоатлетів привітали заступник  начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Олександра Пахуріна, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА Сергій Бовт, директор обласного центру «Спорт для всіх» Олександр Волошин, директор Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Марина Бакланова.

Далі бігуни взяли курс на Мошни, де їх зустрів сільський голова Антін Чорновіл.

– Для мошнівчан було великою честю приймати учасників міжнародної естафети, – зізнається сільський голова.

Для них у Мошнах організували екскурсію селом з візитом в музей Т. Шевченка. Наступного ранку легкоатлети вирушили на Канівщину.

Фінішуватимуть спортсмени 20 червня у Хмельницькому.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
16-06-2015, 08:54. Переглядів: (1239). Коментарів: (0)
Територією Черкаського району пройшов "Всесвітній біг заради гармонії"Територією Черкаського району пройшов "Всесвітній біг заради гармонії"Територією Черкаського району пройшов "Всесвітній біг заради гармонії"Територією Черкаського району пройшов "Всесвітній біг заради гармонії"

Комментарі


Схожі новини