Аудіо привітання сільського голови с.Мошни Шкарбути Богдана Вікторовича до Дня Перемоги - 9 ТРАВНЯ!

Теги:
Аудіо привітання сільського голови с.Мошни Шкарбути Богдана Вікторовича до Дня Перемоги - 9 ТРАВНЯ!

Шановні Ветерани – Захистники нашої Вітчизни!

Прийміть сердечні поздоровлення до свята Дня Перемоги від імені Мошнівської сілської ради, її виконавчого комітету та від мене особисто.

Захищати свою Вітчизну – це державний обов’язок кожного громадянина нашої країни. І всі, кому знайома нелегка військова служба, розуміють важливість цього патріотичного обов’язку. Завдяки Вам, захисники Вітчизни, ми можемо спокійно та впевнено жити, працювати, виховувати дітей , тому що знаємо – в скрутну хвилину Ви з мужністю станете на захист рідної країни!

Особливо хочу подякувати Вам, Ветерани Великої Вітчизняної війни, за стійкість і мужність. Пройшовши крізь спалахи вогняних років, Ви зуміли зберегти чистоту душі та помислів. Низький уклін Вам за подвиги в роки війни, пам’ять про них назавжди залишиться в серцях багатьох поколінь.

Ціна Великої Перемоги – це мільйони загиблих, навіки зламані людські долі, невмовний біль та горе учасників воєнних подій. З чоловіків 1922-1923 років народження в горнилі війни живими залишилось лише три відсотки. Майже вісім мільйонів кращих синів і дочок України полягли на полях бою, загинули від тяжких ран у повоєнні роки. Осколки тієї епохи все ще летять і ранять нас, а сама війна назавжди залишиться незаживаючою раною, жахливим шрамом нашої пам'яті. Схилімо ж голови перед світлою пам'яттю тих, хто віддав своє життя за світле майбутнє відійшовши у вічність.

Події тих днів не повинні згаснути в народній пам’яті. Про це нагадуватимуть меморіальні дошки, пам’ятники. Та найголовніший меморіал – людська пам'ять, яку нащадки несуть у вічність у своїх серцях. Ми не маємо права не пам'ятати героїв Курської дуги і Сталінграду, Москви і Києва, визволителів нашого села, прах яких покоїться по всій території колишнього Радянського Союзу та під чорним гранітом нашого меморіалу.

Довгих 1418 днів і ночей Великої Вітчизняної війни щодоби гинуло 20 тис. людей. Страшна війна забрала життя кожного четвертого Білоруса, кожного п’ятого Українця. 407 прізвищ загиблих Радянських Воїнів - земляків з с. Мошни викарбовано на Стелах памяті нашого Меморіалу. Додатково встановлено ще 382 прізвища загиблих наших бійця, що обов’язково найдуть своє місце на додаткових меморіальних плитах, які ми обов’язково встановимо.

Сивочолі ветерани! У нашій пам'яті назавжди залишиться ваш урок честі й слави, героїзму й самопожертви, патріотизму і вірності Вітчизні. Ми свято стоятимемо на варті миру, який ви вибороли для нас.
Світла і вічна пам'ять загиблим Воїнам! Честь і слава живим героям!


З повагою,
Богдан Шкарбута

9 Травня 2016 року.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
8-05-2016, 13:23. Переглядів: (1843). Коментарів: (2)

Комментарі

Автор: Місцевий Статус: Группа: Гости
Так все ж таки Велика Вітчизняна чи Друга світова війна?

Схожі новини