Субсидія на оплату житлово-комунальних послуг

Теги:
Субсидія на оплату житлово-комунальних послуг
ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ!


Якщо не використаєш весь обсяг газу (чи іншої послуги), чи доведеться повертати субсидію у кінціопалювального сезону?

Розмір субсидії розраховується виходячи з об'ємів соціальної норми споживання, що визначена постановою Кабінету Міністрів Українивід 06.08.2014 № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сферіжитлово-комунального обслуговування» незалежновідфактичноспожитихобсягів природного газу чи інших комунальних послуг.

Фактичне споживання комунальних послуг домогосподарством відрізняється від нормативного, воно може бути більшим або меншим від соціальних норм споживання. Не потрібно «випалювати» весь обсяг природного газу, чи даремно використовувати інші комунальні послуги (холодну воду, електроенергію), на які надається субсидія.

Сума субсидії, яку органи соціального захисту населення переказують на рахунки виконавців/виробників комунальних послуг для оплати їх вартості і яка не використана домогосподарством в наслідок економії споживання послуг, може бути зарахована як оплата у майбутніх розрахункових періодах.

Зменшене споживання комунальних послуг жодним чином не вплине на розмір субсидії на наступний опалювальний період, оскільки вона розраховується виключно на основ і соціальних норм споживання.

Ще раз наголошуємо, що споживати комунальні послуги економно – вигідно. Якщо не використаєте весь обсяг газу (чи іншої послуги), нічого повертати не потрібно, ви все рівно будете користуватись субсидією.

ІНФОРМАЦІЯ ПІДГОТОВЛЕНА: Мошнівська сільська радаскачать dle 10.4фильмы бесплатно
22-01-2016, 10:03. Переглядів: (847). Коментарів: (0)

Комментарі


Схожі новини