"Наша ряба" знову провокує жителів села Мошни

Теги:
"Наша ряба" знову провокує жителів села МошниВчора 14-го вересня ввечері громадскість с. Мошни облетіла новина про те, що птахофабрика "Наша ряба" завозить будівельні матеріали на сільськогоспорадські поля громади Мошен. Не зважаючи на те, громадськість села категорично проти даної забудови, керівники птахофабрики продовжують просувати даний план і надалі.
 
Свою категоричність щодо забудови мешканці Мошен задекларували в опитуванні-референдумі, який пройшов 25 квітня цього року. Підведення підсумків показало, що громада більшістю голосів виступила проти будівництва курників із 794 бюлетенів які визнані дійсними, за будівництво висловилися лише 224 особи. Якщо говорити процентним відношенням то за будівництво - 28%, 72% сказали "НІ" будівництву.
 
Що ж було після "референдуму"? Бачучи, що люди проти будівництва, забудовники розпочали діяти більш "скрито", хитро, підступно. Брехня на брехні супроводжувала у виступах не тільки керівників "Нашої ряби", а хочемо того чи ні "не чистими на свої слова та обіцянки" стала і влада району та області.
 
Щоб не бути голословними:
- у виступі на сцені села Мошни директор "Нашої ряби" сказав "якщо люди скажуть "НІ" будівництву, - будівництсва не буде";
- у розмові з власником "Миронівський хлібопродукт" паном Косюком активістка села Мошни Катерина Онопрієнко отримала запевнення, що "якщо люди проти - будівництва не буде";
- були такіж слова з вуст голови облдержадміністрації Ткаченка та райдержадміністраці Омаргалієва.
 
Були зроблені документи щодо економічної та соціальної доцільності подубови даного комплексу. Вибачте, але й дурню зрозуміло, що створене навіть 1 робоче місце - це добре і в економічному плані, так і соціальному. А тут пропонується аж - 500 робочи місць. Тільки є одна велика біда, громада села Мошни так і не побачила екологічного висновку, яка б надавала можливість побудови.
 
Шановне керівництво "Нашої ряби", обласної та районної адмінстрації, - покищо ШАНОВНІ, є декілька слів до вас, які Ви повинні усвідомити: с.Мошни, це рідний дім всих без виключення мошенців, і що буде на нашій землі вирішувати нам, а не вам. Якщо ви хочете щось побудувати на території громади ВИ повинні у нас запитати - хочемо ми вашої ласки чи ні. Що запропонував забудовник - 1 млн. грн в рік на село. Це просто слова, ніким і нічим не задекларовані. 
 
Є мешканці які хочуть забудови, це абсолютно нормально, у них є своя думка і вони мають на неї право. Але вони не мають права відібрати бажання 72% мошенців (які проголосували) жити в Мошнах без "Нашох ряби".
 
На території земель мошнівської громади на сьогодні працюють 9 курятників: що зробила "Наша ряба" для с.Мошни" за весь період свого існування разом з нами. Термін останнього року не варто брати, тому що він більш підходить на "взятку". Відносини повинні розглядатись в контексті всього часу існування відносин.
 
Що ж відбувається зараз? Зараз атмосфера в селі знову стає напруженою, і підогрівається з часом все більше. Просто вбиває бездіяльність органів влади... Яка ви влада, ви в Черкаському регіоні "проїздом", через рік а можливо і раніше (йдуть вибори) вас тут не буде. Питанням грошової винагороди вам за ваше невтручання нехай займаються правоохоронні органи, це їх робота.
 
Багато хто може сказати: "Наша ряба" це робочі місця, це інвестиціїї в село?
 
Розповідаю. Щодо робочих місць. Кожен день по телеканулу ВІККА йде текстовим рядком запрошення на роботу в "Нашу рябу", звертатись в м.Канів. Будь-ласка, робота є, хто хоче, той не має ніяких перешкод до працевлаштування. Тепер питання до керівництва району, області: що ваші служби зробили для створення нових робочих місць, збільшенню кількості малого та середнього бізнесу? Тільки конктерно, статистичного "словоблудства" не потрібно, достатньо порозмовляти з людьми. Немає ніякого росту. 
 
Да, у нас война йде... То можливо побудувати підприємства, які в працьовали на оборону країни? Там робочих місць буди набагато більше, тай люди будуть усвідомлювати своє частинку в перемогу країни над агрессором.
 
З іншого боку, яка ж війна, коли в нас перевиконання бюджету по Мошнам. Станом на 01/09/2015 року план за 8 місяців виконано на 125,6%, або перевиконання склало 382,7 тис, грн. Але це по уточненому плану станом на 01.09. Станом на 27/04/15 (раніше на сайті райдержадміністрації даних немає) план на рік складав - 1535,1 тис.грн. Виконання плану на 01/09/15 склав 1875,8 тис, грн. Тобто план на 2015 рік уже виконаний і перевиконаний станом на 1 вересня. Перевиконання склало 340,7 тис.грн. А у нас ще 4 місяці по надходженню податків та зборів.
 
Порахуємо приблизно надходження до кінця року: за 8-й місяць було зібрано 266,2 тис.грн (ці дані можна взяти з сайту райдержадміністрації). Середньє значення надходжень за місяць - 234,5 тис.грн. Так і є, за динамікою на кінець року тенденція йде на збільшення, а в грудні взагалі надходять податки за січень майдутнього року (зарплату за грудень стараються видати до кінця року). Але щоб проще було, візьмемо середній показник - 234,5 тис.грн * 4 місяці (вересень, жовтень, листопад, грудень) - 938 тис, грн. Додамо перевиконання в сумі 340,7 тис.грн, отримуємо приблизне виконання в розмірі - 1278,7 тис. грн.
 
Для чого всі ці розрахунки? Шановні керівники області, району, села - ДЕ НАШІ ГРОШІ?
 
Чому у нас дорога в жахливому стані? Де заходи щодо збільшення чисельності малого та середнього бізнесу, адже ці кошти можна направити на розвиток підприємництва в селі, на створення нових робочих місць. Шановні, ви хоч раз зібрали підприємців села Мошни і запропонували їм безпроцентний кредит на збільшення обсягів виробництва та чисельності працюючих. Так і хочеться сказать: "не мешайте нам жить, лучше помогите материально. Ми хочему залучити інвестора, а не вміємо працювати з тими ж підприємцями, які уже є.
 
На день незалежності по Черкаському районі висіди білборди з привітаннями керівника району. Рядом з одним був білборд із цитатою Маргарет Теччер "Немає державних коштів, є кошти платників податків". Влучша фраза. Так от, і хочу запитати, чи має право будь-який державний керівник себе піарити за захунок грошей платників податків - НІ. У нас що немає заслужених вчителів, медиків, працівників культури, ветирани, бійці АТО, які кожен день зберігають нам мир та спокій. Якщо є бажання поздоровити громадян зі святом - державний службовець це повинен робити за свій власний рахунок. Чому закоханий поздоровляє своє кохану на білборді за свій власний рахунок, а державний діячза дежравні кошті. Багато чого можна продовжувати ....
 
Для чого це все було написано:

- у селі немає проблеми з "Нашою рябою", проблема є у "Нашої ряби" з жителями с.Мошни;
- у нас немає проблем з органами влади, не створюйте їх самі собі, бо будуть;
- набридло чути органи влади, які насамперед НІЧОГО не вирішують, тільки показують видимість. Ви чогось боєтесь, якщо боєтесь - вам не місце в органах влади. Ви прості БОЯГУЗИ. Крапка. Є інша позиція, вона також ймовірна - це підкуп, всих і вся "Нашою рябою". Але це тільки можливе припущення. Нехай цим припущення займаються компетентні органи.
 
Маю надію, що здоровий глуз переможе, бо людей Ви не переможете.
 
З повагою, Компаніє Руслан
Громадянин України, житель с.Мошни.
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
15-09-2015, 12:40. Переглядів: (1545). Коментарів: (2)
"Наша ряба" знову провокує жителів села Мошни"Наша ряба" знову провокує жителів села Мошни"Наша ряба" знову провокує жителів села Мошни

Комментарі

Автор: Катерина Онопрієнко Статус: Группа: Гости
Мошенці,шановні мої! не бійтесь коментувати статті! Висловлюйте свої думки! Це важливо зараз! Руслан - МОЛОДЕЦЬ ! Дуже сильна стаття!!!! З такими козаками ми обов"язково переможемо курячу навалу!!! Відступати нікуди - позаду нас наші діти і внуки!!! А пліткам про Катерину Онопрієнко та ГО " Народна рада Черкаського району",голова Микола Бабич- не вірте ні грама! Це влада(мої колеги депутати),яких ми привели до влади в районі та області зрадили нас, наше село ,коли прийшли до нас курятники з Донецька! Бо там ведуться великі гроші! Влада портить людей!От і ці наплювали на думку громади тай продалися....Тому було прийнято рішення "мочить" Катерину Іванівну та нашу ГО любими способами! Підключили всіх-перший здав мене Гринюку наш Чорновіл,звідси наїзди на магазин,грязні листівки про виключення з партії,звинувачення про ніби-то якусь кражу коштів на АТо!Все це повна нісенітниця! Тому я тільки сміюсь з цього і кажу: бруд до мене не пристає! Розумний не повірить,а дурню немає смислу доказувать! Слава Богу,що в нас більше розумних людей,я за них покладу голову! СЛАВА УКРАЇНІ !!!
Автор: Александр Статус: Группа: Гости
Впечатление создаётся такое, что власть имущих всеми силами стремится к физическому противостоянию бандитов-алигархов и жителями сёл Мошны и Яснозирье.Может получиться вооружённый конфликт. Кому это на руку? Кацапам и боевикам из донбаса! По моему они добрались и до центра Украины, в Черкасскую обл.
Земляки делайте выводы сегодня, завтра будет поздно!

Схожі новини