Опитування: який бар в Мошнах кращий?

Теги:
Опитування: який бар в Мошнах кращий?Те що на сьогоднішній день активно використовуються соціальні мережі (Однокласники, ВКонтакті, Твіттер, Фейсбук та інші) для спілкування не є секретом. В мережі знайомляться, обговорюють різні тематики, поширюють фото та відео матеріали, є змога також зробити і опитування.

 

Одне з опитувань, жителів села Мошни, було опубліковане на сторінках ВКонтакті. (для перегляду скриншоту натисніть на фото). Взяти участь можна безпосередньо на сторінці опитування.

 

Цікаво взагалі знати, скільки у Мошнах місць (барів, ресторанів) проведення вільного часу. Отримати Вашу думку відповідно до того, де краще провести вільний час, чому саме такі уподобання, та можливо інші подробиці із життя, сервісу даних закладів.

 

Свої відповіді кожен зможе залишити в коментарях.

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно
13-08-2015, 18:35. Переглядів: (1193). Коментарів: (2)

Комментарі

Автор: Олександр Статус: Группа: Гости
Наприклад мені легше було б сказати який бар найгірший, або гірший за інші. Пропоную всім не байдужим односельчанам слідкувати та висвітлювати такі порушення як: продаж неповнолітнім тютюнових та алкогольних виробів, порушення тиші після 22 год., та інш.
Автор: admin Статус: Пользователь offline Группа: Администраторы
Шановний Олександр,ваш коментар слушний і актуальний, пропоную Вам дану проблему висвітлити також в обговоренні проекту "плану благоустрою села".Від себе можу сказати, що в майбутньому проекті передбачено тільки "забороняється порушувати тишу ... з 23-00 до 7-00). п.6.2.3 передостанній обзац. Щодо розпиття алкоголя неповнолітнім, Вашу пропозицію буде внесено до поправок "Правил". Хотів би, щоб ви більш грунтовно описали: на ваше переконання, як повинно бути. Дякую.

З повагою, Компаніць Руслан

Схожі новини